Anunț achiziție Lucrări de modernizare rețea electrică în zona parcului central str. N.Iorga și strada 9 Mai – proiectare și execuție

Primăria oraşului Ocna Mureş intenţionează să achiziţioneze Lucrări de modernizare

rețea electrică în zona parcului central str. N.Iorga și strada 9 Mai  – proiectare și execuție . Suma maximă disponibilă este de 168067,22 lei, fără TVA (200000,00 lei cu TVA). În acest sens, invităm toţi executanții de lucrări similare, dacă doresc, să-şi depună oferta, respectând prevederile Documentației de atribuire, pâna în data de 23.10.2019, ora 11:00.

Documentația de achiziție este publicată pe site-ul www.primariaocnamures.ro, la secțiunea Achiziții publice.

Informaţii suplimentare se pot obţine la numărul de telefon  0733670584, persoană de contact Morar Viorel sau prin e-mail, la adresa achizitii@primariaocnamures.ro.

documentatie-de-atribuire

ŞEF BIROU ACHIZIŢII PUBLICE,